fbpx

Programlarımız

PROGRAMLARIMIZ

Tam zamanlı ve yarı zamanlı anaokulu: 2-6 yaş arasında tüm çocuklarımıza (bezli, öğle uykusu uyuyan çocuklarımız dahil) hafta içi her gün, hafta içi yarım gün, 2 veya 3 tam gün opsiyonlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Oyun grupları (12-24 ay): Bir yaşından büyük çocuklarımız anneleri ile beraber özellikle İngilizce öğretmenlerimiz ile planladığımız oyun saatlerimize katılabilmektedir.

Yaz/kış okulu: 3-8 yaş öğrencilerimiz için yaz veya kış tatillerinde proje bazlı program uyguladığımız, her hafta farklı bir tema ile çocuklarımızın yaratıcılıklarını desteklemeye çalıştığımız programlarımızdır.

Okul gezilerimiz: Yıl boyunca her ay işlediğimiz proje ile koordineli olarak bir gezi düzenlemekteyiz. Velilerimizden onaylı izinler alarak çocuklarımızı götürdüğümüz  saha gezilerimiz, çocuklarımızın yeni ve farklı deneyimleri keşfetmesi için mükemmel fırsatlardır.

Arapça Kulübü: 3-8 yaş aralığındaki çocuklarımız için Montessori Metodu ile Arapça dil eğitimi vermekteyiz. Kurslarımıza dışarıdan öğrenciler de alınmaktadır. Hafta içi akşam veya hafta sonları 8 yaş ve üstü için Arapça kurslarımız da mevcuttur.